Szintet lépett az ellenzék belháborúja: Gréczy Zsolt egyenesen Rákosihoz hasonlította Magyar Pétert

A DK-s politikus ezen felül hazugsággal is megvádolta a Tisza-vezért.

A DK-s politikus ezen felül hazugsággal is megvádolta a Tisza-vezért.
Nem megmondtuk? Stratégiai nyugalom!
Az amerikai elnök közölte: újabb vámokon dolgozik, melyek a faipart, a gyógyszereket és a félvezetőket vehetik célba.
Miközben Washingtonban elapadnak a források, Brüsszel egyre határozottabban veszi át a finanszírozói szerepet. A Mandiner Stratéga e heti vendégei Horváth József és László András.
Natalie Winters szerint ezek a megmozdulások korántsem spontán szerveződnek, hanem radikális baloldali pénzforrások.
Kína keményen beleáll a kereskedelmi háborúba Washingtonnal, még az sem riasztja el, hogy Trump immár 104 százalékos vámokkal fenyegeti. Előkerült az ütőkártya is a ritkaföldfémekkel kapcsolatban.
Egy ütésre lendülő ököl, az amerikai lobogó és a lángoló tűz képe: az Egyesült Államok vezetői többek között emodzsikkal beszélik meg a világ első számú hatalmának legfontosabb döntéseit.
Meglehetősen zavarba jött a portál egyik munkatársa a kamera előtt.
Robert Habeck szerint Trump csak akkor enged, ha nyomást kap, míg Pedro Sánchez 14 milliárd eurós mentőcsomagot jelentett be.
A vámháború elkerülhető lett volna, de az Európai Bizottság hibát hibára halmozott, majd belezuhant a szokásos ideológiai csapdába.
Az elnök tanácsadói aggódnak és frusztráltak Howard Lutnick kereskedelmi miniszter miatt, aki egyre több kellemetlen nyilatkozatot tesz, és merész ötleteket hirdet.
Le Pen elítélve, Trump célkeresztben – a politikai leszámolás új korszaka? Miközben a globalista elit minden eszközzel félresöpri az útjában állókat, a nyugati demokrácia alapjai meginognak.
Pincehideg rémálom: Trump 200 százalékos vámja tönkreverheti Európát.
„Ha nem tudok Oroszországgal megállapodást kötni az ukrajnai vérontás megállításáról, akkor másodlagos vámokat fogok bevezetni az orosz olajra” – mondta az amerikai elnök.
A brit lap Trump elleni összefogást sürget.
Nem bírták már tovább.
JD Vance, az USA alelnöke leszögezte, nem engednek abból, hogy megszerezzék Grönlandot, mert nemzetbiztonsági okokból szükségük van a szigetre.
Az Egyesült Államok az európai cégeket szólították fel, hogy hanyagolják a sokszínűséget, esélyegyenlőséget és befogadást támogató kezdeményezéseket.